SİZ DE KOCATEPE AİLESİNE KATILIN

SİZ DE KOCATEPE AİLESİNE KATILIN

Türkiye genelinde 25 aktif, 7 inşaat halinde olmak üzere toplam 32 şubesi bulunan Kocatepe 1949 Kahve Evi, 24 yıldır sektörde faaliyetlerini sürdürüyor. Kahve sektörünün en iyi firmalarından biri olan Kocataepe 1949 Kahve Evi, yurt içi ve yurt dışında birçok şehirle kahvelerini buluşturuyor. Kocatepe 1949 Kahve Evi’nin Franchise Müdürlüğü görevini

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: center; line-height: 11.0px; font: 10.0px 'Times New Roman'} span.s1 {letter-spacing: -0.2px}

Türkiye genelinde 25 aktif, 7 inşaat halinde olmak üzere toplam 32 şubesi bulunan Kocatepe 1949 Kahve Evi, 24 yıldır sektörde faaliyetlerini sürdürüyor. Kahve sektörünün en iyi firmalarından biri olan Kocataepe 1949 Kahve Evi, yurt içi ve yurt dışında birçok şehirle kahvelerini buluşturuyor. Kocatepe 1949 Kahve Evi’nin Franchise Müdürlüğü görevini yürüten Muharrem Kanbolat, Franching ile ilgili en çok merak edilenleri Ekonometri Dergisi’ne anlattı. 


Kocatepe 1949 Kahve Evi nasıl kuruldu?

Serüvenimiz 1919 yılında Bayan Maruşya ile kurukahvecilikle başladı. 1929 yılında Burhanettin Koçer ve 1949 yılında Nurettin Tunçay ile gelişimini sürdürdü ve 1987’de şirketleşti.


1996’da hem Türk kahvesini hem de dünya kahve çeşitlerini, kendine özgü yiyecek ve içeceklerle çağdaş bir işletme çatısı altında birleştirerek Kocatepe Kahve Evi konsepti oluşturuldu.


Kocatepe 1949 Kahve Evi’nin sektördeki yeri ile ilgili neler söylersiniz?

Kocatepe 1949 Kahve Evi, vizyonu ile sektöre canlılık getirdi ve yenilikçi hizmet anlayışıyla Türk Kahvesi’nin eşsiz lezzetine yeni tatlar ve sunumlar ekleyerek sektöre farklı bir boyut kazandırdı. Kocatepe 1949, sahip olduğu bu yaklaşımını, sizlerle birlikte ilk günkü heyecanla sürdürüyor.


Şimdi, kendi üretimi olan zengin kahve çeşitleriyle Türk kahvesi severlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Nurettin Kocatepe paketli ürünleri ile yurt dışında ve yurdun her köşesinde bulunabiliyor. Kocatepe 1949 Kahve Evi konsepti de Anadolu’nun birçok ilinde kahveseverlerle buluşuyor.


Aynı zamanda zengin bir menüye sahipsiniz...

Bizlere gelen misafirlerimiz hem kahvelerini içiyor hem yemek yiyebiliyorlar. Kahvaltıdan tatlıya kadar zengin bir menüye sahibiz. Misafirlerimizin bizi tercih etmelerinin en büyük sebebi, aradıkları her şeyi burada bulabiliyor olmaları. Böyle güzel bir sistem kurunca yatırımcılar tarafından da isim hakkı almaya başlandı. Biz de talepler çoğalınca franchise vermeye başladık.


Franchise almak isteyen firmalardan beklentileriniz neler?

Kocatepe 1949 Kahve Evi çatısı altında olacak firmaların, geçmişte yaptıkları işler bizim için çok önemli. Yaptığı işi seven, enerjik, finansı güçlü, mümkünse cafe sektörünü yakından takip eden, çözüm odaklı  kişiler olmalarını bekliyoruz.


Yatırımcıları neden Kocatepe 1949 Kahve Evi’nden franchise almalı?

Yatırımcıların bizden franchise almalarının 8 nedenini dilerseniz size şu şekilde açıklayayım:


1-Yüksek kazanç

Kar oranı yüksek olan kahve ürünleri sunan Kocatepe 1949 Kahve Evi, işletim sistemi ve eğitim desteğiyle size yapmış olduğunuz yatırımın en hızlı şekilde geri dönmesi imkânı sunar. Yatırımcılar yatırım maliyetlerini 8-36 ay arasında geri alabiliyor. Çok iyi lokasyonlarda 13-14 aya kadar düşüyor bu süreç. 


2-Şeffaflık

Kocatepe 1949 Kahve Evi Franching Departmanı olarak, uygun yer seçimi ve inşaat süreciyle ilgili tüm bilgileri size, tam şeffaflık anlayışıyla sunuyoruz. Çünkü bizim derdimiz tabela satmak değil markamıza sahip çıkacak kişilere Kocatepe 1949 Kahve Evi’ni teslim etmek. 


3-Eğitim

İnşaat süreci bittikten sonra bütün personellerin eğitimi başlıyor. Bu aşama çok önemli çünkü personellerin her biri bizi temsil ediyor. Kocatepe 1949 Kahve Evi Eğitim Departmanı, size sektörde önemli olan kahve ve yiyecek hazırlama, gıda hijyeni, servis modülleri, dükkân yönetimi, p&l hazırlama, yöneticilik gibi konularda eğitimler sunarak yatırımınızla ilgili her detay hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Aynı şekilde tüm departman (servis, barista, mutfak) eğitimlerini de üstleniyor.


 4-Geniş Menü

Başta geleneksel Türk kahvesi olmak üzere, tüm dünya kahveleri ve çaylarıyla beraber, misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz kahvaltı, dünya mutfağı ve çeşitli tatlılar sunuyoruz.


5-Operasyonel Uzman Destek

İlk siparişinizi vermenizden vardiyalarınızı yapmaya, envanterinizi yönetmekten, operasyon, pazarlama ve eğitim konularına kadar birçok süreçte bizden franchise alan şubeleri düzenli ziyaret ederek birlikte çalışıyoruz.


6-Denetim

Müşteri ilişkiler departmanımızın düzenli olarak yaptıkları ziyaretlerle servis ve ürün kalitesi, servis ve hijyen ile ilgili konularda şubelerimizi denetliyoruz. Ayrıca şubelerimizdeki standartları yüksek tutmak için her ay yaptığımız “Gizli Müşteri” denetimleriyle şubelerimize geri bildirimlerde bulunuyoruz.


7-Açılış Paketleri

Şubenin bulunduğu şehrin ve semtin koşullarına uygun açılış paketleri hazırlıyoruz. Bu açılış paketleriyle o bölgede yaşayan muhtemel misafirlerimizin şubemiz hakkında bilgi edinmelerini amaçlıyoruz. Aynı zamanda profesyonel ekibimizle açılışımızın kusursuz olmasını sağlıyoruz.


8-Tanıtım Desteği

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; line-height: 11.0px; font: 9.5px 'Times New Roman'} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; line-height: 11.0px; font: 9.5px 'Times New Roman'} p.p3 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; line-height: 11.0px; font: 9.5px 'Times New Roman'; min-height: 10.0px} span.s1 {letter-spacing: -0.1px}

Reklam Departmanımız şubeyi açmak istediğiniz bölgede yapacağınız reklam çalışmalarında, uzman kadrosu ile ihtiyacınız olduğu her alanda size destek olur.